simple web creator

Nasza hostoria

Bootstrap 4 has been noted

Stadion Catering to firma, która jest operatorem gastronomicznym Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Proponujemy usługi związane ze Strefą VIP: lóż, Biznes Klubu, Klubu Diamentowego, konferencji, obsługi strefy mediów i strefy publicznej. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Nasz młody kreatywny zespół z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. (chyba, że akurat będzie trochę wstawiony).

Oferta dla firm

Jesteśmy zajebiści!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla korporacji, które chcą dowartościować pracowników wyższego szczebla i jednocześnie poniżyć i zmieszać z błotem wszystkich pozostałych. Specjalnie dla Państwa nasze piękne hostessy będą towarzyszyć Prezesom, dyrektorom i menadżerom, ostentacyjnie nie zwracając uwagi na szeregowych pracowników działu marketingu.

Studniówki

Poznasz smak małego ssaka!

Na imprezy studniówkowe mamy dla Państwa ofertę cateringową opartą głównie o małe ssaki. Podczas tej wyjątkowej nocy na stołach szwedzkich, duńskich i litewskich pojawią się gryzonie takie jak: szczury, łasice i kurzofredki. Zanim trafią na Państwa telarze i kafelki scienne firmy Opoczno, oddtańczą na specjalnie ustawionej platformie taniec  do muzyki ze znanego i lubianego hitu "Gangnam Style".

Imprezy masowe

W kupie siła!

Jeśli macie trochę ksay do wydania - nie mogliście trafić lepiej.
Jesteśmy w stanie położyc każdą, nawet najlepiej przygotowaną imprezę!
Jeśli planujesz koncert lub festiwal, zrobimy pyszne jedzenie, postawimy roll-bary z piwkiem i co najważniejsze zadabamy, aby nikt przyszedł!